• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

Jubileusz 40-lecia Orkiestry Dętej OSP Wieruszów

Uroczystym koncertem Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej Wieruszów podsumowała szczególny jubileusz - 40-lecie istnienia. Wydarzenie odbyło się w minioną niedzielę (26 lutego br.) w Wieruszowskim Domu Kultury. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przyjaciele i rodzina muzyków, jak również sponsorzy oraz lokalni włodarze. Samorząd Powiatu Wieruszowskiego reprezentował sekretarz Powiatu Stefan Pietras.

Podczas koncertu muzycy zaprezentowali różnorodny, specjalnie przygotowany na tę okazję repertuar, natomiast zaproszeni goście mogli dowiedzieć się więcej o historii wieruszowskiej Orkiestry.

Zdjęcie: Facebook/Orkiestra Dęta OSP Wieruszów