• II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

• Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Jubileusz 40-lecia Orkiestry Dętej OSP Wieruszów

Uroczystym koncertem Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej Wieruszów podsumowała szczególny jubileusz - 40-lecie istnienia. Wydarzenie odbyło się w minioną niedzielę (26 lutego br.) w Wieruszowskim Domu Kultury. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przyjaciele i rodzina muzyków, jak również sponsorzy oraz lokalni włodarze. Samorząd Powiatu Wieruszowskiego reprezentował sekretarz Powiatu Stefan Pietras.

Podczas koncertu muzycy zaprezentowali różnorodny, specjalnie przygotowany na tę okazję repertuar, natomiast zaproszeni goście mogli dowiedzieć się więcej o historii wieruszowskiej Orkiestry.

Zdjęcie: Facebook/Orkiestra Dęta OSP Wieruszów