Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • 27. marca br. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

   Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na cykliczne bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

   Termin:  27 marca 2017 r. (poniedziałek) w godz. 12:30- 15:00 w Powiatowym Urzędzie  Pracy w Wieruszowie (ul Waryńskiego 15, sala Klubu Pracy).

  • XXX Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

   Podczas ostatniej Sesji Rady Powiatu Wieruszowskiego, która odbyła się w miniony piątek (24 marca br.) została podjęta uchwała w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie, jak również uchwały oświatowe.

Izba muzealna w Bolesławcu

Więcej o dziejach i historii zamku – w tym o odkryciach archeologicznych w obrębie zamczyska w latach 1972 – 79 oraz na terenie gminy Bolesławiec, można dowiedzieć się zwiedzając Izbę Muzealną stojącą przy ścieżce prowadzącej do ruin.
    We wnętrzu pawilonu zobaczyć można ciekawe eksponaty archeologiczne odnalezione w obrębie ruin zamku, w tym cenny zespół kafli pochodzących z XVI w. Izba Muzealna dostępna jest za pośrednictwem Gminnego Ośrodka Kultury w Bolesławcu

Script logo StudioStrona.pl