• 23 luty 2018r. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, organizowanego w dniu 23.02.2018r. w godz.  9:00 – 11:30   w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wieruszowie.

• Skorzystaj z bezpłatnych programów zdrowotnych

Poznaj listę placówek medycznych, w których wykonasz bezpłatne badania profilaktyczne i rehabilitacyjne, aby utrzymać lub przedłużyć swoją aktywność zawodową.

IV Posiedzenie Zgromadzenia Związku Powiatów Województwa Łódzkiego

W minioną środę (25 października br.) IV Posiedzenie Zgromadzenia Związku Powiatów Województwa Łódzkiego zrzeszyło starostów i geodetów powiatowych z całego województwa.

Spotkanie odbyło się w siedzibie Starostwa w Łęczycy.

Podczas posiedzenia zgromadzenia przedstawiono informację z realizacji budżetu Związku za I półrocze 2017 roku. Ważnym punktem spotkania było również podjęcie uchwały w sprawie realizacji wspólnego zadania pn. ,,Budowa systemu informacji przestrzennej wspierającego świadczenie e-usług przez powiaty z terenu województwa łódzkiego’’.