• II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

• Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Inscenizacja historyczna - Wieruszów 1918 Prawdziwy Dzień Wolności

Starosta Wieruszowski, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie oraz Grupa Rekonstrukcji Historycznej Chrobry, zapraszają na inscenizację historyczną Wieruszów 1918 Prawdziwy Dzień Wolności. Inscenizacja odbędzie się 10 czerwca 2017 roku (w sobotę) o godzinie 20.00 na wieruszowskim rynku.

Wydarzenie odbędzie w ramach przedsięwzięcia ,,Z Powiatem na piknik 2017!’’