• 23 luty 2018r. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, organizowanego w dniu 23.02.2018r. w godz.  9:00 – 11:30   w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wieruszowie.

• Skorzystaj z bezpłatnych programów zdrowotnych

Poznaj listę placówek medycznych, w których wykonasz bezpłatne badania profilaktyczne i rehabilitacyjne, aby utrzymać lub przedłużyć swoją aktywność zawodową.

III Memoriał im. Marka Malika

Odbyła się trzecia edycja Memoriału im. Marka Malika MTB XCO. W zawodach udział brali zawodnicy z wielu klubów kolarskich, również zza granicy. Impreza odbyła się 25 czerwca 2017r. na terenie lasu w Pieczyskach. Celem wydarzenia jest wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej. Powiat Wieruszowski reprezentował wicestarosta Mirosław Urbaś. Wydarzenie zostało współfinansowane ze środków budżetu Powiatu Wieruszowskiego.

Zdjęcia: Facebook/Wieruszowski Klub Kolarski