II edycja Konkursu Drzewo Pokoleń nagradzającego propagatorów aktywnego i zdrowego starzenia się

Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Miasto Łódź zapraszają do udziału w II edycji Konkursu Drzewo Pokoleń, który w bieżącym roku odbywa się w ramach IV Łódzkich Senioraliów.

Celem konkursu jest promocja najciekawszych projektów i inicjatyw poświęconych tematyce prosenioralnej, wymiana dobrych praktyk oraz integracja podmiotów, które przyczyniają się do aktywizacji i poprawy jakości życia seniorów.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, a szczególnie przedstawicieli biznesu, organizacji samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych oraz liderów – aktywnych seniorów, którzy chcieliby wziąć udział w konkursie do odwiedzenia strony internetowej: www.drzewopokolen.umed.pl,  gdzie znajduje się formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące konkursu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca br. .

Uwieńczeniem konkursu będzie uroczysta gala w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, podczas której zostaną wyłonieni zwycięzcy wszystkich kategorii konkursowych.