• II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

• Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

II edycja Konkursu Drzewo Pokoleń nagradzającego propagatorów aktywnego i zdrowego starzenia się

Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Miasto Łódź zapraszają do udziału w II edycji Konkursu Drzewo Pokoleń, który w bieżącym roku odbywa się w ramach IV Łódzkich Senioraliów.

Celem konkursu jest promocja najciekawszych projektów i inicjatyw poświęconych tematyce prosenioralnej, wymiana dobrych praktyk oraz integracja podmiotów, które przyczyniają się do aktywizacji i poprawy jakości życia seniorów.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, a szczególnie przedstawicieli biznesu, organizacji samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych oraz liderów – aktywnych seniorów, którzy chcieliby wziąć udział w konkursie do odwiedzenia strony internetowej: www.drzewopokolen.umed.pl,  gdzie znajduje się formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące konkursu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca br. .

Uwieńczeniem konkursu będzie uroczysta gala w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, podczas której zostaną wyłonieni zwycięzcy wszystkich kategorii konkursowych.