Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • 23 luty 2018r. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

   Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, organizowanego w dniu 23.02.2018r. w godz.  9:00 – 11:30   w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wieruszowie.

  • Skorzystaj z bezpłatnych programów zdrowotnych

   Poznaj listę placówek medycznych, w których wykonasz bezpłatne badania profilaktyczne i rehabilitacyjne, aby utrzymać lub przedłużyć swoją aktywność zawodową.

Dzień otwarty rodzicielstwa zastępczego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieruszowie w dniu 09.12.2017 r. (sobota) w godzinach 8:00 – 14:00 organizuje dzień otwarty rodzicielstwa zastępczego. Podczas dyżuru psycholog i pedagog z zespołu ds. rodzinnej pieczy zastępczej, będą udzielać informacji na temat rodzicielstwa zastępczego, w szczególności o tym kto może zostać rodziną zastępczą oraz jakie kryteria należy spełniać, aby nią zostać.

Celem działania jest pozyskanie nowych rodzin zastępczych zawodowych i niezawodowych z terenu powiatu wieruszowskiego. Dlatego też wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniu 09.12.2017 r. do siedziby Centrum przy ul. Ludwika Waryńskiego 15 w Wieruszowie.

 

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące rodzin zastępczych można uzyskać wchodząc na stronę internetową PCPR: http://wieruszow.pcpr.info/ – zakładka: piecza zastępcza.

Script logo StudioStrona.pl