Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Jubileusz 40-lecia Orkiestry Dętej OSP Wieruszów

   Uroczystym koncertem Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej Wieruszów podsumowała szczególny jubileusz - 40-lecie istnienia. Wydarzenie odbyło się w minioną niedzielę (26 lutego br.) w Wieruszowskim Domu Kultury.

  • Informacja

   W dniu 20.03.2017 r dyżur w ramach nieodpłatnej pomocy prawnej w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie będzie pełniony w godzinach od godz.7 30 do 8 30 i od godz. 12 30 do 15 30

Do 5 tysięcy złotych na założenie organizacji! Druga edycja Konkursu „OWES na lepszy start — REGION II”

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS informuje o uruchomieniu w dniu 1 lutego 2017 roku drugiego konkursu wspierającego finansowo mikrowsparciem od 1500 zł do 5000 zł grupy nieformalne (grupa nieformalna to grupa licząca minimum 3 osoby) zakładające nowe organizacje pozarządowe w wybranych powiatach województwa łódzkiego: w tym powiecie wieruszowskim.

 

W załącznikach znajdują się niezbędne dokumenty dotyczące udziału w konkursie.

W razie pytań, a przede wszystkim pomocy doradczej można dzwonić do koordynatora Agnieszki Podgórskiej: tel.: 42 231 31 01, e mail:  apodgórska@opus.org.pl .

 

Nabór zaczyna się 1 lutego 2017 do 15 marca 2017  do godziny 16.00!

 

Wnioski składane są na formularzach udostępnionych również na stronie WWW.opus.org.pl .Złożenie wniosku odbywa się poprzez przesłanie wypełnionego formularza wniosku w wersji elektronicznej (PDF ewentualnie skanu formularza) na adres opus@opus.org.pl . Nie trzeba składać wersji papierowej.

OPUS oferuje również pełne wsparcie doradcze na każdym etapie przygotowania i realizacji wniosków.

Script logo StudioStrona.pl