• Odjazdowy Bibliotekarz – zaproszenie na rajd

Powiatowa Biblioteka Publiczna oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Wieruszowie zapraszają do udziału w ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”, czyli rajdzie rowerowym bibliotekarzy, czytelników oraz wszystkich sympatyków książki i dwóch kółek.

Niezbędny sprawny rower i dobry humor!

• Nagrody Powiatu Wieruszowskiego dla najlepszych sportowców, trenerów i działaczy w 2016 roku. Zgłoś swojego kandydata!

Zgodnie z Uchwałą Rady Powiatu Wieruszowskiego NR XXXV/156/13 z dnia 30 października 2013r. w sprawie nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej kandydatury do nagród za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej w 2016r. należy zgłosić do dnia 31 maja 2017r.

Wniosek  kandydatury powinien zawierać:

Certyfikat dla Powiatowego Centrum Medycznego w Wieruszowie

W dniu 26.04.2017 r. Prezes Zarządu PCM Sp. z o.o. NZOZ Szpital Powiatowy Eunika Adamus wraz ze starostą wieruszowskim Andrzejem Szymankiem oraz Pełnomocnikiem ds. jakości PCM Katarzyną Śmiałek odebrali w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego Certyfikat "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia".

Certyfikaty przyznawane są od 2015 roku. Promują one najlepsze polskie placówki, instytucje i firmy działające w branży medycznej i branżach pokrewnych,. Godło "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" przyznawane jest podmiotom wyróżniającym się wysoką jakością świadczeń, nowoczesnym modelem zarządzania, troską o budowanie jak najlepszych relacji z pacjentami.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.pcm-nzoz-wieruszow.pl/aktualnosci.html .