Certyfikat dla Powiatowego Centrum Medycznego w Wieruszowie

W dniu 26.04.2017 r. Prezes Zarządu PCM Sp. z o.o. NZOZ Szpital Powiatowy Eunika Adamus wraz ze starostą wieruszowskim Andrzejem Szymankiem oraz Pełnomocnikiem ds. jakości PCM Katarzyną Śmiałek odebrali w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego Certyfikat "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia".

Certyfikaty przyznawane są od 2015 roku. Promują one najlepsze polskie placówki, instytucje i firmy działające w branży medycznej i branżach pokrewnych,. Godło "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" przyznawane jest podmiotom wyróżniającym się wysoką jakością świadczeń, nowoczesnym modelem zarządzania, troską o budowanie jak najlepszych relacji z pacjentami.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.pcm-nzoz-wieruszow.pl/aktualnosci.html .