• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Informacja

W dniu 14 sierpnia 2017r. (poniedziałek)
      Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

BONY na rozwój firm w regionie - ruszył konkurs na wybór Operatorów w ramach Poddziałania X.2.1 RPO WŁ

Pod koniec stycznia został ogłoszony konkurs na wybór Operatorów, którzy będą  realizować projekty z zakresu  Podmiotowego Systemu Finansowania usług rozwojowych Województwa Łódzkiego (PSF WŁ).

PSF WŁ umożliwia małym i średnim przedsiębiorstwom i ich pracownikom samodzielny wybór usług rozwojowych (z oferty Bazy Usług Rozwojowych) odpowiadających w największym stopniu na aktualne potrzeby przedsiębiorcy. PSF w województwie łódzkim będzie realizowany z wykorzystaniem bonów rozwojowych będących znakiem uprawniającym przedsiębiorców i ich pracowników do wyboru i uczestnictwa w usłudze rozwojowej.

Alokacja na konkurs wynosi 83 608 247,06 zł.

W ramach jednego projektu wsparciem objętych zostanie minimum 4 tys. osób.

Projekty będą trwały do 30 czerwca 2019 roku.

Szczegóły konkursu na stronie internetowej: http://rpo.lodzkie.pl/skorzystaj-z-programu/zobacz-ogloszenia-i-wyniki-naborow-wnioskow/item/1487-poddzialanie-x-2-1-konkurencyjnosc-przedsiebiorstw-i-ich-pracownikow .