• Jubileusz 40-lecia Orkiestry Dętej OSP Wieruszów

Uroczystym koncertem Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej Wieruszów podsumowała szczególny jubileusz - 40-lecie istnienia. Wydarzenie odbyło się w minioną niedzielę (26 lutego br.) w Wieruszowskim Domu Kultury.

• Informacja

W dniu 20.03.2017 r dyżur w ramach nieodpłatnej pomocy prawnej w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie będzie pełniony w godzinach od godz.7 30 do 8 30 i od godz. 12 30 do 15 30

BONY na rozwój firm w regionie - ruszył konkurs na wybór Operatorów w ramach Poddziałania X.2.1 RPO WŁ

Pod koniec stycznia został ogłoszony konkurs na wybór Operatorów, którzy będą  realizować projekty z zakresu  Podmiotowego Systemu Finansowania usług rozwojowych Województwa Łódzkiego (PSF WŁ).

PSF WŁ umożliwia małym i średnim przedsiębiorstwom i ich pracownikom samodzielny wybór usług rozwojowych (z oferty Bazy Usług Rozwojowych) odpowiadających w największym stopniu na aktualne potrzeby przedsiębiorcy. PSF w województwie łódzkim będzie realizowany z wykorzystaniem bonów rozwojowych będących znakiem uprawniającym przedsiębiorców i ich pracowników do wyboru i uczestnictwa w usłudze rozwojowej.

Alokacja na konkurs wynosi 83 608 247,06 zł.

W ramach jednego projektu wsparciem objętych zostanie minimum 4 tys. osób.

Projekty będą trwały do 30 czerwca 2019 roku.

Szczegóły konkursu na stronie internetowej: http://rpo.lodzkie.pl/skorzystaj-z-programu/zobacz-ogloszenia-i-wyniki-naborow-wnioskow/item/1487-poddzialanie-x-2-1-konkurencyjnosc-przedsiebiorstw-i-ich-pracownikow .