• Informacja Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

Szanowni Mieszkańcy, uprzejmie informujemy, że we wtorek  2 maja 2017 r. Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

• Pożegnanie abiturientów w szkołach powiatu wieruszowskiego

28 kwietnia br. odbyły się uroczystości związane z pożegnaniem tegorocznych maturzystów Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie oraz Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Baranowskiego w Lututowie.

BONY na rozwój firm w regionie - ruszył konkurs na wybór Operatorów w ramach Poddziałania X.2.1 RPO WŁ

Pod koniec stycznia został ogłoszony konkurs na wybór Operatorów, którzy będą  realizować projekty z zakresu  Podmiotowego Systemu Finansowania usług rozwojowych Województwa Łódzkiego (PSF WŁ).

PSF WŁ umożliwia małym i średnim przedsiębiorstwom i ich pracownikom samodzielny wybór usług rozwojowych (z oferty Bazy Usług Rozwojowych) odpowiadających w największym stopniu na aktualne potrzeby przedsiębiorcy. PSF w województwie łódzkim będzie realizowany z wykorzystaniem bonów rozwojowych będących znakiem uprawniającym przedsiębiorców i ich pracowników do wyboru i uczestnictwa w usłudze rozwojowej.

Alokacja na konkurs wynosi 83 608 247,06 zł.

W ramach jednego projektu wsparciem objętych zostanie minimum 4 tys. osób.

Projekty będą trwały do 30 czerwca 2019 roku.

Szczegóły konkursu na stronie internetowej: http://rpo.lodzkie.pl/skorzystaj-z-programu/zobacz-ogloszenia-i-wyniki-naborow-wnioskow/item/1487-poddzialanie-x-2-1-konkurencyjnosc-przedsiebiorstw-i-ich-pracownikow .