• Jubileusz 40-lecia Orkiestry Dętej OSP Wieruszów

Uroczystym koncertem Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej Wieruszów podsumowała szczególny jubileusz - 40-lecie istnienia. Wydarzenie odbyło się w minioną niedzielę (26 lutego br.) w Wieruszowskim Domu Kultury.

• Informacja

W dniu 20.03.2017 r dyżur w ramach nieodpłatnej pomocy prawnej w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie będzie pełniony w godzinach od godz.7 30 do 8 30 i od godz. 12 30 do 15 30

Bezpłatne spotkanie informacyjne ,,Fundusze na start Twojej Firmy’’

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pn. „Fundusze na start Twojej Firmy”.

Spotkanie odbędzie się w przyszły poniedziałek, tj. 13.02.2017 r. w Sieradzu w Urzędzie Miasta Sieradza (sala konferencyjna A I piętro, plac Wojewódzki 1 w godzinach 13.00 - 15.30).

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.rpo.lodzkie.pl  w zakładce „Weź udział w konferencjach i szkoleniach” pod przyciskiem „Weź udział”, do dnia 10.02.2017  do godz. 12:00.

Więcej informacji na stronie internetowej:
http://www.rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/1498-fundusze-na-start-twojej-firmy-spotkania-informacyjne-w-wojewodztwie-lodzkim .