• Informacja Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

Szanowni Mieszkańcy, uprzejmie informujemy, że we wtorek  2 maja 2017 r. Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

• Pożegnanie abiturientów w szkołach powiatu wieruszowskiego

28 kwietnia br. odbyły się uroczystości związane z pożegnaniem tegorocznych maturzystów Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie oraz Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Baranowskiego w Lututowie.

Bezpłatne spotkanie informacyjne ,,Fundusze na start Twojej Firmy’’

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pn. „Fundusze na start Twojej Firmy”.

Spotkanie odbędzie się w przyszły poniedziałek, tj. 13.02.2017 r. w Sieradzu w Urzędzie Miasta Sieradza (sala konferencyjna A I piętro, plac Wojewódzki 1 w godzinach 13.00 - 15.30).

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.rpo.lodzkie.pl  w zakładce „Weź udział w konferencjach i szkoleniach” pod przyciskiem „Weź udział”, do dnia 10.02.2017  do godz. 12:00.

Więcej informacji na stronie internetowej:
http://www.rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/1498-fundusze-na-start-twojej-firmy-spotkania-informacyjne-w-wojewodztwie-lodzkim .