• 23 luty 2018r. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, organizowanego w dniu 23.02.2018r. w godz.  9:00 – 11:30   w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wieruszowie.

• Skorzystaj z bezpłatnych programów zdrowotnych

Poznaj listę placówek medycznych, w których wykonasz bezpłatne badania profilaktyczne i rehabilitacyjne, aby utrzymać lub przedłużyć swoją aktywność zawodową.

Bezpłatne spotkanie informacyjne ,,Fundusze na start Twojej Firmy’’

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pn. „Fundusze na start Twojej Firmy”.

Spotkanie odbędzie się w przyszły poniedziałek, tj. 13.02.2017 r. w Sieradzu w Urzędzie Miasta Sieradza (sala konferencyjna A I piętro, plac Wojewódzki 1 w godzinach 13.00 - 15.30).

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.rpo.lodzkie.pl  w zakładce „Weź udział w konferencjach i szkoleniach” pod przyciskiem „Weź udział”, do dnia 10.02.2017  do godz. 12:00.

Więcej informacji na stronie internetowej:
http://www.rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/1498-fundusze-na-start-twojej-firmy-spotkania-informacyjne-w-wojewodztwie-lodzkim .