Autobusy PKS Wieluń będą jeździć

W dniu 23 sierpnia 2017r. na zaproszenie Andrzeja Szymanka – starosty wieruszowskiego, w posiedzeniu Zarządu Powiatu uczestniczył Ryszard Graczyk - prezes zarzadu i Marcin Muszalski – wiceprezes Zarządu PKS Wieluń Sp. z o.o. Tematem wspólnych rozmów był przewóz osób autobusami (komunikacja publiczna) realizowany przez PKS Wieluń na terenie powiatu wieruszowskiego. Wspólna rzeczowa dyskusja stron zaowocowała bardzo ważną dla mieszkańców naszego powiatu korzystających z komunikacji publicznej deklaracją: PKS Wieluń nadal będzie realizował kursy autobusów na terenie powiatu wieruszowskiego. Natomiast Zarząd Powiatu w zamian zadeklarował podjęcie działań ułatwiających PKS realizację zadeklarowanych zamierzeń.