• Odjazdowy Bibliotekarz – zaproszenie na rajd

Powiatowa Biblioteka Publiczna oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Wieruszowie zapraszają do udziału w ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”, czyli rajdzie rowerowym bibliotekarzy, czytelników oraz wszystkich sympatyków książki i dwóch kółek.

Niezbędny sprawny rower i dobry humor!

• Nagrody Powiatu Wieruszowskiego dla najlepszych sportowców, trenerów i działaczy w 2016 roku. Zgłoś swojego kandydata!

Zgodnie z Uchwałą Rady Powiatu Wieruszowskiego NR XXXV/156/13 z dnia 30 października 2013r. w sprawie nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej kandydatury do nagród za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej w 2016r. należy zgłosić do dnia 31 maja 2017r.

Wniosek  kandydatury powinien zawierać:

40-lecie Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

W minioną środę (10 maja br.) w Wieruszowskim Domu Kultury odbył się jubileusz 40-lecia Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. W wydarzeniu wziął udział wicestarosta wieruszowski Mirosław Urbaś, który złożył jubilatom serdeczne gratulacje z okazji obchodów tak dostojnej rocznicy istnienia. Wicestarosta życzył również zarządowi, jak i wszystkim członkom Koła wszelkiej pomyślności oraz wielu sukcesów w dalszej pracy na rzecz środowiska seniorów.

Zdjęcia: http://miasto.wieruszow.pl/