• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

25-lecie firmy Stagra Meble

1 sierpnia Starosta Wieruszowski Andrzej Szymanek brał udział w obchodach 25. urodzin firmy Stagra Meble. Jest to duża, dynamicznie rozwijająca się firma i marka na rynku meblarskim oraz jedna z największych firm w powiecie wieruszowskim. Stagra Meble zatrudnia ponad 150 specjalistów i działa na wielu rynkach poza granicami kraju. Na uroczystym jubileuszu istnienia firmy, Starosta złożył gratulacje z okazji 25-lecia działalności oraz wręczył właścicielom Stagry Mable szczególne podziękowanie za aktywne propagowanie idei przedsiębiorczości w środowisku lokalnym oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki, podpisane przez Starostę oraz Wicepremiera, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego. Starosta życzył firmie dalszych sukcesów i równie silnej pozycji na rynku, jak dotychczas.