• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

11 miejsce Mariusza Myszora w finale XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Białymstoku

W dniach 06-08.04.2017 r. odbył się w Białymstoku etap ogólnopolski jubileuszowej XXX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, organizowanej przez Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Konkurs objęty został patronatem Ministra Infrastruktury i Budownictwa.

Uczeń klasy III Technikum Budowlanego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie Mariusz Myszor, który zwyciężył w etapie okręgowym miał możliwość stanąć do rywalizacji z najlepszymi w Polsce.

Z radością informujemy  że Mariusz Myszor uzyskał 67 punktów (8 wynik punktowy) i został laureatem w jubileuszowej XXX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, zdobywając 11 miejsce w konkursie.

Więcej informacji na stronie internetowej ZSP im. Stanisława Staszica w Wieruszowie:
http://zsp.wieruszow.pl/11-miejsce-mariusza-myszora-w-finale-xxx-olimpiady-wiedzy-i-umiejetnosci-budowlanych-w-bialymstoku/ .