Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

   Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

  • Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

   Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

,,Złota Grusza’’ – konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne

Jednostka Regionalna Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Łódzkiego ogłosiła nabór zgłoszeń w kolejnej edycji Wojewódzkiego konkursu na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne "Złota Grusza".

Najważniejszym celem organizacji konkursu jest popularyzacja wypoczynku na wsi oraz promocja gospodarstw agroturystycznych i turystyki na obszarach wiejskich.

 

Termin zgłoszeń: 10 września 2017 r.

 

 

W załączeniu znajdują się materiały dotyczące konkursu wraz z zaproszeniem Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia.

Informację o konkursie można również znaleźć na stronie internetowej: http://lodzkie.ksow.pl/news/entry/12461-nowa-zlota-grusza.html

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich prowadzących działalność agroturystyczną
do wzięcia udziału w konkursie!

Script logo StudioStrona.pl