Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa

Aktualności

RSS
 • Już jutro Powiatowa Biesiada Folklorystyczna!

  Gminny Ośrodek Kultury w Lututowie zaprasza na Powiatową Biesiadę Folklorystyczną pt. ,,Co nam w duszy gra''.

 • Odwiedziliśmy blisko 30 szkół!

  Z dniem 19 października br. zakończyliśmy akcję ,,Tu jest bezpiecznie! Powiat Wieruszowski’’, organizowaną przez Powiat Wieruszowski, przy współudziale Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

  W bieżącym tygodniu gościliśmy w szkołach gminy: Bolesławiec, Lututów, Galewice oraz Czastary.

 • Realizacja kolejnej inwestycji drogowej

  W ubiegłym tygodniu dobiegła końca kolejna inwestycja drogowa na terenie powiatu wieruszowskiego.

 • Dzień Edukacji Narodowej w powiecie wieruszowskim

  14 października obchodziliśmy ,,Dzień Edukacji Narodowej’’, który jest ogólnopolskim świętem, będącym uhonorowaniem pracy nauczycieli, pedagogów, wychowawców oraz pracowników oświaty.

 • II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

  Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

 • Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

  Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

 • Kolejne szkoły w akcji ,,Tu jest bezpiecznie! Powiat Wieruszowski’’

  W ramach akcji ,,Tu jest bezpiecznie! Powiat Wieruszowski’’ wspólnie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wieruszowie gościliśmy tym razem w szkołach gminy Łubnice.

 • UWAGA silny wiatr

  W związku z wydanym ostrzeżeniami meteorologicznymi nr 55 przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozującym wystąpienie na terenie województwa Łódzkiego w dniu dzisiejszym w godzinach od 17:00-24:00 silnego wiatru o średniej prędkości ok. 50 km/h oraz porywach nawet do 130 km/h prosimy o przygotowanie się na czasowe ograniczenia w dostawie energii elektrycznej, zabezpieczenie mienia, które w wyniku działania żywiołu mogłoby zostać zniszczone, porwane przez wiatr, i mogłoby stwarzać wtórne niebezpieczeństwo.

Script logo StudioStrona.pl