• Wieruszowska Komenda Powiatowa Policji podsumowała 2016 rok

3 lutego 2017 r. podczas odprawy rocznej w Komendzie Powiatowej Policji w Wieruszowie z udziałem zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi insp. Dariusza Walichnowskiego oraz zaproszonych gości: starosty wieruszowski Andrzej Szymanek oraz przewodniczący Rady Powiatu Wieruszowskiego Andrzeja Żórawia, podsumowano miniony rok działalności jednostki.

• Uczniowie ze Staszica zwycięzcami regionalnego konkursu historycznego „Żołnierze Wyklęci – obudźcie Polskę”

W poniedziałek (6 lutego 2017 r.) odbył się FINAŁ REGIONALNY IV edycji konkursu Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę!, w którym wzięło udział 51 uczniów z 18 szkół ponadgimnazjalnych z powiatów: wieluńskiego, pajęczańskiego, wieruszowskiego, sieradzkiego i zduńskowolskiego.

Z radością informujemy, iż zwycięzcą finału został Sebastian Łuszkiewicz uzyskując maksymalną ilość punktów, natomiast drugie miejsce zajął Dominik Cegiełka.