Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa

Aktualności

RSS
 • Zaproszenie na konsultacje

  Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii w partnerstwie z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Pomocy Słyszę Serce zapraszają osoby niepełnosprawne i osoby z ich otoczenia mające kontakt ze Starostwem Powiatowym i Urzędem Miejskim w Wieruszowie do udziału w konsultacjach w ramach projektu Monitoring działań jednostek  administracji samorządowej w województwie łódzkim pod kątem realizacji praw osób z niepełnosprawnościami, które odbędą się dn. 13 czerwca 2017 roku w godzinach 11-13.00 w siedzibie WTZ przy ul. Sportowej 7 w Wieruszowie.

 • Stypendium akademickie im. Jerzego Juzonia na 1 rok studiów

  Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia, która pomaga młodym ludziom o niskich dochodach, pochodzącym z obszarów wiejskich zachęca do składania wniosków o stypendium na 1 rok studiów.

  Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia w roku akademickim 2017/2018 pragnie przyznać 500 stypendiów dla studentów pierwszego roku uczelni akademickich.

 • Konkurs EDEN 2017 - turystyka kulturowa w województwie łódzkim

  Trwa konkurs na „Najlepsze Europejskie Destynacje” – EDEN 2017 (Edycja Polska). Tegoroczna tematyka: Turystyka kulturowa. Głównym organizatorem Konkursu jest Komisja Europejska przy współudziale Państw Członkowskich.

   

 • Z Powiatem na piknik 2017

 • Spotkanie organizowane przez Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

  Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych pn. Fundusze Europejskie na ochronę środowiska.
  Przedmiotowe spotkania odbędą się w dniu 12 czerwca br. .

 • OSTRZEŻENIE POGODOWE Nr 24

  Szanowni Państwo,

  poniżej oraz w załączeniu przesyłam ostrzeżenie meteorologiczne nr 24:

  Nazwa biura: IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu

  OSTRZEŻENIE Nr 24

  Zjawisko/Stopień zagrożenia: Burze z gradem/1

  Obszar: województwo łódzkie

  Ważność: od godz. 14:00 dnia 06.06.2017 do godz. 02:00 dnia 07.06.2017

  Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie grad.

  Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%

 • Światowy Dzień Orienteeringu w Powiecie Wieruszowskim

  Sport – edukacja historyczna – zdrowie to cele, które realizowali wspólnie zawodnicy, rodzice oraz opiekunowie UKSu ,,Grom'' Sokolniki i MUKSu ,,Junior'' w Ochędzynie podczas obchodów Światowego Dnia Orienteeringu.

 • Prace na drogach powiatowych wykonywane przez Powiatowy Zarząd Dróg w Wieruszowie

  Aktualnie zgodnie z przyjętym budżetem na 2017 r. wykonywana jest inwestycja „Przebudowa drogi powiatowej 4715 E Parcice – Sokolniki”. Rozpoczęta została również inwestycja „ Przebudowa drogi powiatowej nr 4709 E Galewice – Ostrówek”.

Script logo StudioStrona.pl