Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa

Aktualności

RSS
 • VIII Piknik Funduszy Europejskich

  Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza na największe w regionie wydarzenie poświęcone Funduszom Europejskim, które odbędzie się 3 lipca br. na Starym Rynku w Pabianicach.

  Wszelkie szczegóły dostępne na stronie internetowej: http://rpo.lodzkie.pl/wynik-wyszukiwania/item/975-viii-piknik-funduszy-europejskich

 • V Rajd Konny po Powiecie Wieruszowskim

  V Rajd Konny po Powiecie Wieruszowskim realizowany w ramach zadania pn. "Rajd konny po ziemi łódzkiej".

  18-19 czerwca 2016 r. 

 • ,,IV Uliczne Biegi Wierusza’’

  Już po raz kolejny odbędą się Uliczne Biegi Wierusza. W tym roku będzie to już czwarta edycja. Impreza odbędzie się 12 i 13 czerwca br.

 • Kodo-lato, Łódzkie 2016! Województwo Łódzkie zaprasza na bezpłatne, jednodniowe warsztaty informatyczne

  Oferta skierowana jest do uczniów gimnazjów z terenu Województwa Łódzkiego (klas 1-3) pragnących poznać podstawy programowania, grafiki komputerowej, modelowania 3D, tworzenia gier komputerowych i animacji.

  Warsztaty odbędą się w dniach 8-12 sierpnia 2016 r. w Centrum Edukacji Pozaszkolnej "Cyfrowanka" Tomasz Rakowski w Łodzi.

 • Informacja w sprawie udzielenia dotacji na podstawie art.19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

  Stowarzyszenie Wieruszowski Klub Kolarski złożyło ofertę o wsparcie realizacji zadania publicznego pn.VII Niepodległościowy maraton MTB Wieruszów 2016 .
  Oferta spełnia wymogi zawarte w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, aby zlecić realizację ww. zadania z pominięciem otwartego konkursu ofert.

 • Konkurs grantowy dla edukatorów i animatorów kultury

  Muzeum Sztuki w Łodzi, jako regionalny operator programu Bardzo Młoda Kultura rozpoczęło nabór wniosków do konkursu grantowego dla edukatorów i animatorów kultury. Celem konkursu jest wspieranie współpracy pomiędzy podmiotami reprezentującymi sektor kultury i sektor edukacji w realizowaniu wspólnych przedsięwzięć z zakresu edukacji i animacji kulturowej.

 • Konkursy na dotacje dla firm

   Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego informuje o ogłoszeniu dwóch konkursów na dotacje dla firm. W każdym będzie rozdysponowany miliard złotych. Przedmiotowe konkursy zostaną ogłoszone w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 • XX Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich

  Starosta wieruszowski Andrzej Szymanek uczestniczył w odbywającym się w dniach 31 maja – 1 czerwca br. w Ossie k. Rawy Mazowieckiej XX Zgromadzeniu Ogólnym Związku Powiatów Polskich. Podczas obrad zostały przedstawione sprawozdania z działalności Związku Powiatów Polskich w roku 2015 oraz wykonania budżetu ZPP za rok 2015. Podjęto także uchwały w sprawie przyjęcia budżetu ZPP na rok 2016 oraz założeń do programu działania Związku na rok 2016.

Script logo StudioStrona.pl