• Sukces szkół zawodowych powiatu wieruszowskiego

Z radością informujemy, że Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie zajęło 14 miejsce (na 50 w skali województwa) w Rankingu Techników 2017 województwa łódzkiego, sporządzonego przez  miesięcznik edukacyjny ,,Perspektywy’’. Na 31 miejscu tego rankingu ulokowano kolejną szkołę zawodową powiatu wieruszowskiego – Technikum w Zespole Szkół Rolniczych w Lututowie.

• GUS prosi o konsultacje

Szanowni Państwo,

w 2021 roku odbędzie się kolejna edycja Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Uprzejmie informuję, że termin trwających obecnie konsultacji społecznych NSP 2021 został przedłużony do połowy stycznia, tj. 16.01.2017 r.