Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

   Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

  • Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

   Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Aktualności

RSS
 • Z Powiatem na piknik 2017

 • OSTRZEŻENIE POGODOWE Nr 24

  Szanowni Państwo,

  poniżej oraz w załączeniu przesyłam ostrzeżenie meteorologiczne nr 24:

  Nazwa biura: IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu

  OSTRZEŻENIE Nr 24

  Zjawisko/Stopień zagrożenia: Burze z gradem/1

  Obszar: województwo łódzkie

  Ważność: od godz. 14:00 dnia 06.06.2017 do godz. 02:00 dnia 07.06.2017

  Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie grad.

  Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%

 • Światowy Dzień Orienteeringu w Powiecie Wieruszowskim

  Sport – edukacja historyczna – zdrowie to cele, które realizowali wspólnie zawodnicy, rodzice oraz opiekunowie UKSu ,,Grom'' Sokolniki i MUKSu ,,Junior'' w Ochędzynie podczas obchodów Światowego Dnia Orienteeringu.

 • Prace na drogach powiatowych wykonywane przez Powiatowy Zarząd Dróg w Wieruszowie

  Aktualnie zgodnie z przyjętym budżetem na 2017 r. wykonywana jest inwestycja „Przebudowa drogi powiatowej 4715 E Parcice – Sokolniki”. Rozpoczęta została również inwestycja „ Przebudowa drogi powiatowej nr 4709 E Galewice – Ostrówek”.

 • XXXII Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

  Kluczowymi tematami ostatniej Sesji Rady Powiatu Wieruszowskiego (25 maja br.) były: podjęcie uchwały w sprawie poparcia Apelu przedstawicieli środowisk samorządowych dotyczący obrony samorządności terytorialnej w Polsce oraz przyjęcia Karty samorządności, jak również zaakceptowanie propozycji uhonorowania wyszczególnionych mieszkańców powiatu tytułem ,,Zasłużony dla Powiatu Wieruszowskiego’’.

 • Sukces stypendialny uczniów „Staszica”

  Marszałek Województwa Łódzkiego już po raz jedenasty nagrodził uczniów i studentów z regionu łódzkiego za znaczące osiągnięcia na polu nauki, przyznając im jednorazowe stypendia naukowe - przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z procesem rozwoju naukowego.

 • Powiat wieruszowski przyjazny rodzinie

  W dniu 19.05 br. w Łódzkim Domu Kultury odbyły się IX Wojewódzkie Odchody Dnia Rodziny, podczas których ogłoszono wyniki konkursu „Województwo Łódzkie Przyjazne Rodzinie” o nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego.

 • Bezpłatne szkolenia zawodowe

  Młodzieżowe Centrum Kariery w Wieruszowie zaprasza na bezpłatne szkolenia.

Script logo StudioStrona.pl