• Spotkanie z przedsiębiorcami z terenu powiatu wieruszowskiego

W związku z przyjęciem ,,Zintegrowanej Strategii Promocji Powiatu Wieruszowskiego na lata 2016-2022’’ (Uchwałą Rady Powiatu Wieruszowskiego nr XXVII/137/2016  z dnia 29 grudnia 2016 r.) oraz wdrażaniem przyjętych w dokumencie założeń, 9 marca br. w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie odbyło się spotkanie starosty z kluczowymi przedsiębiorcami z terenu powiatu wieruszowskiego.

• Targi Edukacyjne

W dniu wczorajszym, tj. 9 marca br. w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Wieruszowie odbyła się XIV edycja Targów Edukacyjnych. Podczas wydarzenia okoliczne szkoły ponadgimnazjalne miały możliwość przedstawić swoją ofertę edukacyjną, zachęcająca do dalszego kształcenia w określonej placówce.