Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Inwestycja Starostwa Powiatowego Wieruszowie w ogólnopolskim konkursie

  • Ostrzeżenie

   Od środy 21 marca do końca maja 2018 na terenie województwa łódzkiego możemy usłyszeć dźwięk syren alarmowych.
   Nie ma powodów do obaw!

   W związku z rozbudową systemu ostrzegania i alarmowania na kilka sekund pojedynczo będą uruchamiane kolejne syreny alarmowe. Uspokajamy, to nie alarm, tylko test systemu.

"Kopernik" otwarty dla gimnazjalistów

Chcesz zdać świetnie maturę, opanować bardzo dobrze język obcy, nawiązać międzynarodowe przyjaźnie i uczestniczyć w zajęciach na uczelniach wyższych? Przyjdź do "Kopernika"!

O tych i wielu innych zaletach Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika  w Wieruszowie gimnazjaliści mieli okazję się dowiedzieć nie tylko na Targach Edukacyjnych w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Wieruszowie, ale również podczas odbywającego się w tym samym dniu, Dnia Otwartego Szkoły.

     

Dzień Otwarty Szkoły był świetną okazją dla młodszych koleżanek i kolegów, aby na własne oczy zobaczyć nowoczesną pracownię ekologiczną i bardzo dobrze wyposażone sale językowe oraz przekonać się osobiście o największych zaletach poszczególnych profili szkoły. Gimnazjaliści mogli w tym dniu porozmawiać z licealistami, wymienić się doświadczeniami i bezpośrednio zdobyć interesujące ich informacje.

Script logo StudioStrona.pl