• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Informacja

W dniu 14 sierpnia 2017r. (poniedziałek)
      Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy realizację projektu, który ma na celu profesjonalizację organizacji pozarządowych realizujących swoje działania na terenie powiatu wieruszowskiego. Realizatorem projektu na podstawie zawartego porozumienia jest: Powiat Wieruszowski, Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS oraz Stowarzyszenie Integracyjne Klub Otwartych Serc w Wieruszowie .

W ramach projektu realizowane będą spotkania tematyczno-informacyjne oraz comiesięczne konsultacje specjalistyczne dla poszczególnych organizacji.

Tematyka ww. konsultacji będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb stowarzyszeń. Spotkania informacyjne odbywać się będą w sali konferencyjnej (sala 27, I piętro) Starostwa Powiatowego w Wieruszowie. Konsultacje natomiast będą miały miejsce  w siedzibie Stowarzyszenia Integracyjnego Klub Otwartych Serc przy ul. Sportowej 7 w Wieruszowie.

Zgłoszenia dotyczące udziału w spotkaniach informacyjnych należy kierować pod nr. telefonu 62 78 13 378 lub na adres e-mail: nkarsznia@powiat-wieruszowski.pl.

Kontakt w sprawie indywidualnych konsultacji (z uwzględnieniem tematu oraz terminu) – Stowarzyszenie Integracyjne Klub Otwartych Serc pod nr. telefonu 62 78 41 331 lub 501 748 202.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwsze spotkanie, które odbędzie się dnia 22 marca 2017r. o godzinie 15 30   w sali sesyjnej (sala 27, I piętro) Starostwa Powiatowego w Wieruszowie. Tematem spotkania, które poprowadzi Pani Katarzyna Książkiewicz będzie: „Sprawozdawczość organizacji pozarządowych – obowiązki związane z zamknięciem roku”.

Zadanie realizowane w ramach projektu „OWES – rozwój ekonomii społecznej”.